Dobrý den všem chovatelům, zahrádkářům prostě všem milovníkům zvířat a přírody.  

Nejprve mi dovolte krátce se vám představit. Jmenuji se Lea Piskovská a pocházím ze staré selské rodiny, která vlastnila malý grunt s pozemky, s ovocným sadem a se zvířaty. Tím byl tak trochu předurčen i můj objekt zájmu. Tímto směrem jsem zaměřila i své studium. Vystudovala jsem Palackého universitu v Olomouci se zaměřením na systematickou biologii, ekologii a ochranu přírody. Vždy jsem pracovala na pozicích, kde jsem mohla nějakým pozitivním způsobem přírodě  pomáhat  a snažila jsem se o to i v institucích jako jsou úřady ochrany životního prostředí a České inspekce životního  prostředí, což jsou úřady, které s ochranou přírody a zvířat mají velmi málo společného, snad jen své názvy a dařilo se ochranu přírody provádět i tam, až do té doby než jsem dostala výpověď z nadbytečnosti na obou úřadech a stala jsem se tak v dané době nejnadbytečnějším ekologem v ČR.  A tak jsem na stará kolena začala podnikat v oblasti ochrany životního prostředí - protierozních opatřeních, protizáplavových opatřeních blízkých přírodě, revitalizaci rybníků, toků a jezírek a studní, zemědělství - zkvalitňováním půdy, posílením imunitního systému rostlin, v chovatelství, v zoologických zahradách - posílením imunity zvířat, s minimalizováním stresu u zvířat chovaných v zajetí, eliminací pachů a přirozenou hygienizací, v zahradnictví, sadařství a  také se zabývám  předčišťováním odpadních vod, eliminací zápachů přírodním způsobem a to bez jakékoliv zátěže a negativních dopadů na přírodu a vše živé i neživé.

 Již dlouhé roky se zabývám ochranou životního prostředí a v podstatě jsem přírodě a její ochraně zasvětila celý svůj  život. Jsem totiž přesvědčena, že příroda je velice podstatná součást našeho života a pokud ji nebudeme respektovat, chránit a pečovat o ni s láskou a s porozuměním, tak nám samotným se na této planetě nebude žít dobře a to možná již dříve než si dovedeme představit. V přírodě se dá najít tolik inspirace, krásy a klidu, které  jsou v přelidněných městech  nedosažitelné. Tak proč přírodu ničit? Pojďme společnými silami usilovat za její přežití, zdraví a krásu. Vždyť je přeci o co stát, nebo ne?????

A ač je mnoho názorů na to z čeho jsme se vyvinuli a jaký je náš genetický kód, je nepopiratelné, že naše kořeny byly zasazeny do přírody. A proto si myslím, že bychom se o ni měli umět správně starat, hýčkat si ji a projevovat ji úctu, stejně tak jako dítě, které by mělo projevovat svou úctu rodičům, kteří mu dali život a pečovali o něj.

Vždyť je to přeci dar, že jsme se zde zrodili v takové podobě v jaké  jsme a jako silné vyspělé inteligentní bytosti máme povinnost se starat a pomáhat těm méně silným a vyspělým. Co může být na tomto světě záslužnější, než si pomoct sami sobě  tím , že se vrátíme ke kořenům,  z nichž jsme vzešli a tím dospějeme a přestaneme ničit vše živé a neživé  a tak pomůžeme  zvířatům a celé  naší planetě, protože oni se zvládnou zachránit sami!?

Máme pocit, že můžeme stále jenom brát do nekonečna a přitom nic nedávat. Máme pocit, že je třeba znát víc a víc o životě na jiných planetách a přitom známe tak málo o životě na naší planetě a nakonec o životě svém. Snažíme se stále vše modernizovat a zdokonalovat a přitom zapomínáme na krásu jednoduchosti. Jsme stále víc a víc oblbováni všemožnými médii, která na nás chrlí hromady lživých informací, které k životu vůbec nepotřebujeme, místo toho, aby nám sdělovala moudré  a důležité informace pro náš život. Zdá se mi, že se stále více vzdalujeme od naší podstaty a to odkud  pocházíme  a s čím jsme spojeni.

A proč??????

Tyto stránky byly vytvořeny proto, abychom vás mohli bezprostředně informovat o všech novinkách a informacích, které považujeme za opravdu důležité. Budou zde k naleznutí nejen informace o naší práci, ale také informace o mnoha opravdu významných věcech, které se dějí nejen u nás v České republice, ale také po celém světě.

 Jsme upřímně velmi rádi, že jste se rozhodli navštívit naše stránky

a děkujeme za zachování vaší přízně i po nesnázích,

způsobené jejich rekonstrikcí.

Srdečně zdraví a děkuje Lea a Ted :-)

  

Vážení a milí chovatelé, pěstitelé, milovníci zvířat a přírody, kterým jsme pomohli zachránit jejich zvířecí miláčky, případně vaši zahrádku, nebo poškozené stromečky či okrasné dřeviny, se tímto na vás obracíme s prosbou o reference, příběhy nebo zážitky, ať s námi nebo s těmito živými probiotickými mikroorganismy.

Také neváhejte zde sdílet vaše dotazy a připomínky, které vás napadnou. Jsme otevřeni jak pozitivním tak i negativním ohlasům a rádi vám odpovíme..

Reference pana Roberta Grebeníčka

Úspěšný mladý holubář Robert Grebeníček se se mnou a s produkty seznámil po 4 letech mého působení práce s probiotickými mikroorganismy a stejně jako mnozí ostatní, kteří se se mnou setkali poprvé , mě považoval za nadšeného šílence. Sice s velkou nedůvěrou, ale přesto si odkoupil ode mě produkt EMa Fauna pro holuby. Produkt poctivě aplikoval, tak jak mu bylo sděleno. Po 14 dnech se za mnou přiřítil notně rozlobený s tím, že mu někteří holubi uhynuli. Situace pro mě nevypadala moc dobře. Velice mě to mrzelo a chvíli jsem se cítila provinile, avšak brzy jsem se vzchopila a objasnila mu, že není možné, aby toto uhynutí zavinili probiotické organismy. Proto jsem mu dala další lahvičku zdarma a poprosila ho, aby to ještě zkusil. Svolil a neochotně si dárek vzal. Za dalších 14 dní však pan Grebeníček opět přišel a to se slovy, že nechápe, co se stalo, ale situace v holubníku se změnila o 180 stupňů. Probiotika EMa Fauna totiž dokázala  pravděpodobně vyřešit rozvíjející se Adenovirózu, která byla do holubníku zanesena již dříve před podáním první dávky probiotik. Pár slabších holubích jedinců, kteří neměli dostatečně kvalitní trávení a imunitu tak zahynuli. Avšak ostatním jedincům probiotické mikroorganismy pomohly zlepšit nejen imunitu a trávení, ale také zlikvidovaly u nich věškeré příznaky nemoci. A to vše přírodní, přirozenou cestou. Pan Grebeníček byl nadšený účiností probiotik EMa Fauna a je naším stálým a spokojeným odběratelem. Dokonce i navrhl  vlastní prezentací o aplikaci produktů Ema Fauna na holuby ve svém holubníku. Zde je odkaz na jeho web kameru uvnitř holubníku, kde je vše zaznamenáváno. Může vám i uvést zajímavé příběhy  o aplikací a účinku těchto produktů např. na holoubátka :) https://www.ivideon.com/my/service/login    login: robert75611   heslo: 12345

Zde je samotný web Roberta Grebeníčka http://www.chov-texanu-a-mondenu.estranky.cz/clanky/nova-kamera.html 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Spokojený zákazník

  19. 6. 2017 20:03:51 | Robert Grebeníček

  Dobrý den. Vzhledem k tomu, že jsem byl už představen, chťěl bych jenom doplnit pár drobných údajů. S velkým úspěchem používám nejenom probiotika pro holuby, ale odskoušel jsem také přípravky pro rostliny a akvária a múžu říct, že to vážně funguje. Každý si to múže vyzkoušet. Já zasadil rostlinky do stejného substrátu, ale zalíval je jinak a můžete si tipnout které rostou líp. Kdo to nevyzkouší sám ten tomu neuvěří. A nakonec bych chtěl p.mgr. Piskovské popřát hodně zdaru a spokojených zákazníků. Nashledanou na některé burze.

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: Spokojený zákazník

   10. 1. 2018 17:21:28 | Lea Piskovská

   Děkujeme panu Grebeníčkovi za jeho příspěvek a odborné zkušenosti s Živými probiotiky EMa Fauna Holubi a dalšími produkty obsahující živé kultury. Děkujeme za pravdivost vašich informací, doložených úspěchy vašeho chovu holubů. Se srdečným pozdravem Lea Piskovská

   Odpovědět

  • Re: Spokojený zákazník

   27. 12. 2018 14:41:54 | Marie Přecechtělová

   Chci vyjádřit na této stránce velkou spokojenost s produkty paní Lei Piskovské,které užívám víc jakko půl roku..Pravdou je,že se mi zlepšila velmi činnost střev,čemuž jsem tak ráda..Navíc psychika se mi zharmonizovala,jsem vyrovnanější a klidnější...Jsem vděčná,že mohu odbírat od ní -spolehlivé - produkty,které mi dělají dobře a mohu jen vřele doporučit ostatním..Není nad zkušenost - mé oblíbenéí heslo - takže dokud nezkusíte přátelé,nebudete moc věřit tomuto psanému.Ale neprohloupíte,určitě,chemie nám lékaři dávají a předepisují dost,já to zkusila a...míním v tom pokračovat,cítím se daleko líp.Paní ¨Lea Piskovská je prostě člověk s nefalšovaným v nitřním krásným vztahem k přírodě,všemu živého, k člověku,žije svou prací a určitě jji naplňuje pocit,že je tak moc užitečná.A je!!! Jsem ráda,že naše město Kojetín má takovou občanku,které jde "o věc" ,o člověka a dělá pro to maximum,to vím!!!Děkuji jí!!A zbytek je na Vás,kdož byste byli zvědaví vyzkoušet účinky jejích produktů sami na sobě,zkuste,uvidíte,posoudíte a...třebas se stanete stálými odběrateli - jnao já!!Zdravím paní dotorku a Vás přátelé přírody a člověka!!! Marie Přecechtělová

   Odpovědět

   • Re: Re: Spokojený zákazník

    19. 10. 2020 17:52:05 | Lea Piskovská

    Velmi vám děkujeme paní Přecechtělová za krásnou recenzi. Jsme vám vděčni za milá slova a přejeme do života jen to nejlepší. Se srdečným pozdravem Lea a Ted :-)

    Odpovědět

 • Spokojená klientka

  26. 6. 2017 16:59:45 | Zuzana Skálová

  Dobrý den, chtěla bych paní Mgr. Piskovské moc poděkovat za její práci a to, že mi moc pomohla. Velmi mi její produkt pomohl na bolesti břicha a problémy s trávením. Tyto probiotika jsou opravdový zázrak a ona samotná je člověk, kterému není nikdo lhostejný. Její jednání a ochota pomoci je příkladuhodná a proto jí za vše moc děkuji. Přeji vše nejlepší do další let. ZS

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: Spokojená klientka

   10. 1. 2018 17:27:20 | Lea Piskovská

   Milá Zuzanko, děkuji za krásnou referenci, kterou si napsala. Přeji mnoho zdraví do budoucích let a věřím, že zůstaneš i po osobních zkušenostech, zůstaneš našim příznivcem. S přáním zdraví, lásky a krásy se loučí Lea Piskovská

   Odpovědět

 • Email od spokojeného klienta

  23. 2. 2019 15:40:20 | Vít Sedláček

  Dobrý deň prajem volám sa Vít Sedláček a veľmi sa mi zapáčil váš produkt pre králikov. Presne ako ste povedali zabral hneď a pomohol králikom nakopnúť ich metabolizmus. Týmto email by som sa chcel spýtať či je možné ešte si u vás zakúpiť daný produkt.
  Za skorú odpoved vám veľmi ďakujem. :)

  Odpovědět

 • Objednávka od spokojené zákaznice

  23. 2. 2019 16:07:15 | Martina Střílková

  Ahoj Leo,
  prosím pošli mi ještě 3x ema fauna včely – Pavlík vytestoval staršímu synovi tento přípravek jako nejlepší na jeho vyčištění a přibal mi také emu aqua, bratranec má akvárium, tak říkal, že to také zkusí.
  Děkuji a přeji Ti pohodové prázdninové dny :) pa M.

  Odpovědět

 • Spokojení zákazníci

  23. 2. 2019 16:25:24 | Michálkovi

  Vážená paní ,
  chceme Vám moc poděkovat za lék, který jsme od Vás koupili v Holicích na výstavě. Králíčky jsme poctivě pře léčili a všechny jsme zachránili. Opravdu je to krásný pocit, když je vidíte, jak jim chutná a rostou. Ještě jednou velký dík a zase se ozveme. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků jako jsme my. Michálkovi Moravany u Holic.

  Odpovědět

 • podekovani

  31. 7. 2020 3:12:48 | Tomas K.

  Ahoj,
  píšu, protože si probiotika zaslouží velký dík a po zkušenosti s užíváním u mě a u mého už skoro dvouletého syna, potom co naše běžné lékařství bohužel nepomohlo a syn měl dlouhodobě ekzém na tváři. Na kožním mu dali několik mastí, co se různě kombinovaly, ale bez účinku. Byl maličký teprve měsíc a pul. Byl jsem již bezradný a jelikož jsem měl probiotika doma a u sebe vyzkoušené, začal jsem jimi syna mazat na tvář jako prevenci a k čištění, samozřejmě po řádné konzultaci s paní P. Začal jsem tedy podávat probiotický přípravek do mléka a mazat jej na synovu tvář, každý den ráno a večer. Kubíček je bez problému téměř okamžitě příjimul a používáme je do teď. Mě osobně po nich nepálí žáha, cítím se zdravější a více fit. Díky moc ochotnému přístupu paní Piskovské u nás doma nikdy nedojdou. Děkujeme..
  Kolega z práce chce touto cestou taky poděkovat. Po zklamání v nemocnici se zánětem v třísle, mu lékaři nepomohli a byl zoufalý. Tak jsem mu poradil, aby to zkusil a cca za týden se mu moc ulevilo a zánět začal mizet. Neměl slov a oba vám moc děkujeme. Děláte úžasnou věc, která funguje a má smysl. S pozdravem a díky Tom

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: podekovani

   8. 8. 2020 3:50:02 | Lea Piskovská

   Milý Tome,
   mnohokrát ti děkujeme za tvou reakci a sdílení zkušeností s probiotickými mikroorganismy EMa Fauna Včely. Jsme nesmírně moc rádi, že naše produkty zabraly a pomohly nejenom tobě, ale i tvému synovi Kubíčkovi a kolegovi ze zaměstnání. Je to pro nás potvrzením toho, že děláme dobrou věc, která má opravdu smysl.
   Přejeme ti z celého srdce pevné zdraví, štěstí a spokojenost, opředenou mnoha životními úspěchy..
   Pokorně zdraví Lea Piskovská

   Odpovědět

 • Probio

  9. 8. 2020 14:21:42 | Jitka

  Dobrý den,
  naše dcera od devíti měsíců života trpí na atopický ekzém z některých potravin. Nevěděli jsme si už rady, žádné mastičky nezabírali. Poté jsme se spojili s paní Leou a ta nám poradila a dala svůj produkt. Dcera to vypít sice nedokázala, ale zkusili jsme na radu paní potřít tělíčko. Do rána druhého dne zmizelo 70% vyrážky a do dalšího dne jsme o ničem nevěděli.
  Tímto nám obrovsky pomohla a doporučujeme ji stále dalším lidem, tyhle produkty jsou důkazem dobra a já vám za to převelice děkuji.

  Nutno dodat, že Paní Lea a Ted jsou jednoduše dobří lidé a je radost je potkávat, či s nimi trávit čas.

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: Probio

   19. 10. 2020 18:01:53 | Lea Piskovská

   Ahoj Jituško,
   moc ti děkujeme za tvou krásnou recenzi a jsme nesmírně potěšeni tvou reakcí. Velmi se těšíme brzkému shledání. Moc rádi tě uvidíme.
   Srdečně gratulujeme ke svatbě a přejeme tu nejkrásnější procházku na cestě životem..
   Srdečně zdraví Lea a Ted

   Odpovědět

 • Poděkovaní

  31. 8. 2020 19:21:30 | Richard Václavek

  Chtěl bych zde poděkovat za vaši snahu o zlepšeni zdraví všech různých druhu zvířátek či lidi. Před nějakou dobou na kurzu rekreologie jsem poprvé vyzkoušel tento přípravek, když jsem byl hodně poštípaný od komárů a už se mi zadaly dělat fialové fleky na kotnících a nechtěl jsem věřit svým očím, z ničeho nic se ty fleky začaly ztrácet a otok byl daleko lepší, proto jsem začal tento přípravek užívat i jako prevenci a změnilo mi to život. Posléze jsem měl i moznost to vyzkoušet i s mou babičku, která spíš ze začátku byla skeptická, ale postupem času se cítila daleko lépe a je vitálnější. Myslím si, že je to hodně nedoceněná věc, která by se měla více rozšířit do světa a změnit život lidí, kteří mají nějaký zdravotní problém.
  Děkuji =)

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: Poděkovaní

   19. 10. 2020 18:07:07 | Lea Piskovská

   Jsme moc rádi Ríšo, že se naše produkty neminula účinkem a babičce prospívají. Děkujeme mnohokrát za tvou milou reakci a přejeme pevné zdraví tobě i babičce. Ať se vám oběma moc daří.

   Odpovědět

 • životní rovnováha

  22. 9. 2020 21:42:43 | Dominik

  Zdravím! Touto cestou bych chtěl vyjádřit poděkování paní Piskovské. Probiotické produkty mi pomáhají kompenzovat náročný životní styl. Než jsem začal probiotika užívat, trpěl jsem na časté zažívací problémy a bolesti žaludku. Od doby, kdy jsem začal užívat probiotika od paní Piskovské, tak tyto problémy během pár dnů vymizely a citím se skvěle. Takže ještě jednou děkuji za Vaše skvělé produkty a Váš empatický přístup. S pozdravem Váš věrný zákazník Domča.

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: životní rovnováha

   19. 10. 2020 18:17:21 | Lea Piskovská

   Děkujeme mockrát Dominiku za tvou upřímnou reakci. Věříme, že životní rovnováha se v tvém životě bude stále více upevňovat a to i za pomoci našich produktů EMa Fauna Včely, které tvému náročnému životnímu stylu nenechají narůst křidélka. :-)
   Přejeme jen to nejlepší do života a hlavně pevné zdraví.
   Lea a Ted

   Odpovědět

 • Spokojený zákazník

  26. 12. 2021 12:58:50 | Martin Navrátil

  Dobrý den.Probiotika paní Piskovské používáme mnoho let.Jsou nezbytnou součástí v našem chovu,pěstování rostlin i v domácnosti. .U exotů dáváme do vody a vystříkáváme místnost.U koně do vody a vystříkáváme stáj.Není cítět žádný zápach.Rostliny zaléváme.Větší rozlohu stříkáme.U'roda je hojná ,zdravá a dlouho vydrží.Používáme i do odpadu,septíku a do studny,kde se projevila výborná účinnost.Závěrem můžu konstatovat,že všechny produkty fungují výborně a pomáhají nám udržet všechno co potřebujeme ve výborné rovnováze.Tím dosahujeme zdraví v chovu,výborné úrody a čitotě v domácnosti.
  Tímto děkujeme paní Piskovké za jejich dodání vždy ,když je potřeba a přejeme jí hodně úspěchů v nadcházejícím roce.Navrátilovi

  Odpovědět